Aktuality

6:45 - 7:30 odemčení školy po zazvonění - družina (nový vchod), dohled v rámci jedné třídy (žáci jsou společně v 1. třídě, kde si je přebírá dohlížející popř. vyučující učitel)

Vážení rodiče,
srdečně Vás zveme na informační schůzku budoucích prvňáčků dne 27. 6. 2023 v 16 hod v učebně 2. třídy ZŠ Březina. Seznámíte se s metodami výuky čtení a matematiky, vhodnými pomůckami, informačním systémem EDOOKIT a s celkovým chodem školy. Rády zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Vážení rodiče, v rámci tělesné výchovy začínají žáci 2. až 5. ročníku od 26. 5. 2023 výuku plavání (každý pátek. Plavat budeme v areálu Aquaparku Vyškov.

Vážení rodiče,
chtěl bych Vás informovat, že provoz mateřské školy o hlavních prázdninách bude pro Vaše děti zajištěn prvních 14 dnů v červenci, tedy až do pátku 14. 7. 2023
Mgr. Jaroslav Wutka