Mgr. Věra Idrná

Odevzdávárna

Pod tímto tlačítkem můžete odevzdávat své úkoly. Pokud nemáte svůj účet, můžete využít přihlášení pomocí žákovského účtu. Přístupové údaje jste dostali emailem. V případě nejasností nás kontaktujte na valenta.zsbrezina@seznam.cz.

Zadání práce  19. 10. - 23. 10.

PRACOVNÍ SEŠIT K ŽIVÉ ABECEDĚ

str.  25,  26, 27, 28, 29, 30

str. 31 - příloha

str. 32 nebo 33

str. 35 obrázek k pohádce (dobrovolný úkol)

příloha: tvary písmene M - vystřihnout a každou kartu podepsat

kniha písmen - písmeno M+ tvrdý papír A5 ( nalepit na papír tvary písmene M a nakreslit obrázky začínající na písmeno M)

PSANÍ

- nejdříve procvičovací list horní klička + nácvik L

- po nácviku L - malý sešit - Psaní písmen aneb než vstoupím do písanky dokončit str. 1 (až potom přejdou k písance)

- písanka 2 řádky

PRV

str. 20, 21

MATEMATIKA

pracovní sešit M str. 26/ úkol 2, 3, 5

str. 27/ úkol 8

karty č. 23, 24, 25, 26

Zadání práce do 16. 10.

PRACOVNÍ SEŠIT K ŽIVÉ ABECEDĚ

str.15 - dokončit obrázek k pohádce

str. 17, 18 - nalepit obrázky k pohádkám - příloha

kniha písmen - písmeno L + tvrdý papír A5 ( nalepit na papír tvary písmene L a nakreslit obrázky začínající na písmeno L)

PSANÍ

- pozn. děti píší zatím jen tužkou

- nejdříve začnou malým sešitkem - Psaní písmen aneb než vstoupím do písanky, až potom přejdou k písance.

Pokud ještě někdo nebude zvládat horní kličku, napíše si v písance pouze 1 řádek a v pondělí pošlu list na procvičení.

Psaní písmen aneb než vstoupím do písanky - 1 řádek - horní klička

Písanka 1 až 2 řádky

MATEMATIKA

pracovní sešit M str. 25/ 7, 8