Aktuality

Mateřské školy budou otevřeny pro všechny děti bez povinnosti jejich testování. Při činnosti mateřských škol není nezbytné mezi dětmi dodržovat rozestupy (děti nemusí nosit ochranný prostředek po celou dobu v mateřské škole). U žáků ZŠ se zatím nic nemění, jen testování bude probíhat každé pondělí.

Zde naleznete jídelníček pro základní i mateřskou školu na daný týden.

Vážení rodiče, v současné době je velký pohyb řemeslníků v okolí školy a není možné parkování kol a koloběžek dětí ve dvoře. Proto raději ať děti chodí do školy pěšky.

Vážení rodiče, probíhají dokončovací práce na nové přístavbě školky. Pravděpodobně začátkem června se bude oddělení v Březině stěhovat do nových prostor v 1. patře, aby byla umožněna rekonstrukce přízemí staré budovy. Pobočka ve Křtinách zůstane v provozu až do konce června 2021 a stěhování bude až v červenci. Po dohodě se zřizovatelem a z důvodu...

v pondělí, 12. dubna 2021, začne na naší škole prezenční výuka žáků 1. stupně i provoz obou mateřských škol, avšak pouze pro předškolní děti. Přinášíme souhrn nejdůležitějších provozních informací k návratu žáků, vycházejících z materiálů MŠMT. Tyto materiály a vázané informace se do pondělí mohou mírně změnit. Vzhledem k frekvenci nových...

Vážení rodiče, žáci 1. stupně a /jen/ předškoláci mateřských škol mají pravděpodobně nastoupit příští pondělí 12.4.2021 do školy. V současné době však nemáme vůbec žádné podrobnější informace z MŠMT, protože stále zpracovávají metodiku nástupu dětí do škol. Vše podrobně sledujeme a budeme Vás ihned o všech novinkách informovat na stránkách školy.