Aktuality

Zápis do 1. třídy proběhne na naší škole ve dnech 15. a 16. dubna 2020. Zápis bude probíhat podle časového harmonogramu a bez osobní přítomnosti dítěte. Přijde pouze rodič a vyplní potřebné dokumenty.

Vážení rodiče, i nadále budeme vydávat žádosti o ošetřovné dítěte. Prosíme Vás pokud budete chtít žádost vydat, požádejte o formulář emailem: zs.brezina@seznam.cz, nebo na telefonním čísle 774 763 740

Vážení rodiče, škola bude uzavřena pravděpodobně i v měsíci dubnu. Nemusíte tedy posílat zálohy na obědy ani za školku. Kdo však máte trvalý příkaz a platby pošlete, budou vráceny v ročním vyúčtování.

Z důvodu doporučení Ministerstva zdravotnictví a po dohodě se zřizovatelem, bude od pondělí 16.března 2020 přerušen provoz MŠ a obě naše mateřské školy budou až do odvolání uzavřeny. O znovuotevření budete informováni na stránkách školy.

Samostudium

11.03.2020

Vážení rodiče, milí žáci, pokusím se pod tímto odkazem kumulovat a kopírovat hromadnou komunikaci z mailu, aby jste se lépe orientovali v zadání pro samostudium...

Vážení rodiče, z důvodu nařízení ministra školství se od 11. března 2020 uzavírají základní školy. Jedná se o mimořádné opatření z důvodu ochrany veřejného zdraví a je až do odvolání. Toto opatření se týká pouze základního vzdělávání, takže mateřská školka bude v provozu.

Zde naleznete jídelníček pro základní i mateřskou školu na daný týden.

Vážení rodiče, od středy 4. března 2020 bude zahájen plavecký výcvik v naší škole. Jezdit budou žáci 2. až 5. třídy každou středu až do 6. května 2020. Po celou dobu plavání bude upraven rozvrh a výuka bude začínat ve středu v 7:45.