Naše úspěchy

Úspěchy našich  žáků a absolventů

Velká gratulace! Theodor Malý, který nás jako výherce domácího kola matematické olympiády reprezentoval na okresním kole, obsadil parádní 7. místo :).

Tři naši žáci v top 5 městského kola matematické soutěže Mateso! Gratulujeme! Theodor Malý, Daniel Švanda a Veronika Kovářová. Jsme na vás pyšní :).

Logická olympiáda
Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ)
Celkem se v kategórií Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 17243 řešitelů, z toho v našem kraji 2957.
Velká gratulace míří pro první tři místa, kteří se umístili v rámci kraje na:
637.-663. místě Štěpán Jelínek
60.-66. místě Daniel Švanda
a na 1.-6. místě a...

Mezi úspěšné řešitele matematické olympiády Mateso se z naší školy zařadili: Tereza Kačínová, Theodor Malý, Veronika Kovářová a Daniel Švanda. Gratulujeme!

Celkem se v kategorií Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ) do soutěže zapojilo 17701 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 2915.
Mezi nejlepší řešitelé naší školy se zařadili Theodor Malý s kvartilem 96.67 a Daniel Švanda s kvartilem 99.34, který zároveň postoupil do krajského kola.

V březnu proběhlo distančně základní matematické soutěže Klokan. Naši žáci se zúčastnili v kategoriích Klokánek a Cvrček.

Úspěšnými řešiteli vědomostní soutěže malotřídních škol Všeználek se stali:
3. místo Marika Grycová (Březina)
2. místo Eliška Holcová (Březina)
1. místo Václav Růžička (Bukovina)

Úspěšnými řešiteli školního kola Pythagoriády pro 5. ročník se stali:
Marika Grycová
Eliška Holcová
Štěpán Neužil.

Žáci 5. ročníku se již tradičně zúčastnili soutěže ve čtenářské gramotnosti s názvem Babylon aneb rozumíme si?

V pátek 22.3. proběhla na naší škole soutěž matematický Klokan.
V kategorii Cvrček ( 2. a 3. ročník) se na naší škole nejlépe umístili: