Mgr. Jaroslav Wutka

Odevzdávárna

Pod tímto tlačítkem můžete odevzdávat své úkoly. Pokud nemáte svůj účet, můžete využít přihlášení pomocí žákovského účtu. Přístupové údaje jste dostali emailem. V případě nejasností nás kontaktujte na valenta.zsbrezina@seznam.cz.

ČJ do 17.1.

Tajemství str. 44 cv. 10 c)

Test online - vyplňte test online do 17.1. Test po spuštění nejde zastavit, nejde se k němu vracet. Pracujte prosím samostatně.

18.1. budu na online ČJ zkoušet ústně: co jsou podstatná jména, co u nich určujeme (pády, čísla, rody, vzory). Také bude v pondělí v 10:15 referátová hodina. Nachystejte si prosím referáty ke knihám, kdo ještě nereferoval tohle pololetí o žádné knize, měl by nám nějakou představit.

AJ 26. ledna

V úterý, 26. ledna, nás čeká komlexní opakování na látku od začátku roku, on-line, popř. ve škole.

Matematika do 22.1.

Dokonči v pracovním sešitě str. 35 cv 7 ( příklady s rámečky jsou dobrovolné)

Vypracuj pracovní listy , vyber si variantu kterou zvládneš.

AJ do 19. ledna

Utvoř do sešitu tázací věty ze cvičení 7 str 74 v učebnici - vyfotit a poslat do Odevzdávárny.

Úkoly na Umímeto.

Zapiš si dny do slovníčku.

Pracovní sešit po lekci 7 včetně - netřeba posílat, zkontrolujeme online

Test onlne do 14. ledna
Splň online test. Test čítá pár jednoduchých a krátkých otázek, na které máš 10 minut od spuštění. testem lze projít pouze jednou. Na závěr testu nezapomeň vyplnit své jméno a odeslat (kliknutím na odeslat nebo kliknutím na obálku). Po odeslání již není možné se k testu vrátit a opravovat otázky.

Sejdeme se 15. ledna online nebo ve škole.

Budu se těšit.

ČJ   do   14.1.

Dopsat v PS na str. 46 tato cvičení:  skupina 1 - cv. 2, 3, 4    skupina 2 - cv. 3, 4

Tajemství str. 44 cv. 9, 10a)

čítanka str. 72 - přečíst nahlas, odpovědět na otázky k textu:

+ umimeto (dobrovolné)

Matematika do 15.1.

Procvičuj na školakov.eu ŘÍMSKÁ ČÍSLA, NÁSOBENÍ a DĚLENÍ, pokus se vypracovat test ( kontrolu máš přiloženou u testu)

ČJ do 10.1.

Skupina 1: PS str. 45 cv. 4 a) b), cv. 5     Skupina 2: PS str. 45 cv. 4 a), b)

podívej se na video ,,Římská čísla"

AJ do 12. ledna

Samostudium lekce 7 učebnice str 68 (přečíst, zkusit si přeložit, slovně splnit cvičení z lekce, zapsat slovíčka do slovníčku)

Zapsat slovíčka z lekce 6 do slovníčku

Zapsat si do slovníčku dny v týdnu.

Připomeň si osobní a přivlastňovací zájmena - budete na zkoušeni na známky!

Pracovní sešit po lekci 6 včetně (netřeba posílat, zkontrolujeme společně)

Pracovní list To be, to have - vyfotit a poslat do Odevzdávárny

Sejdeme se 12 ledna. prosince online nebo ve škole.

Budu se těšit.

ČJ do 7.1.

Vytiskněte si prosím tabulku, se kterou budeme pracovat při online výuce

PS str. 44 cv. 2, 3, 5