10.10.2023

Pro účast v klubu je nutností přihlásit se do školní družiny. Žádnou další přihlášku nepotřebujete. Startujeme 14. září 2023.

Vážení rodiče, z důvodu stavebních úprav ve škole, vyhlašuje ředitel školy po dohodě se zřizovatelem na pátek 29.9.2023 ředitelské volno.
Nebude v provozu ZŠ ani MŠ

Začátek docházky do školky není pro děti nic snadného. Je to přelomová událost v životě dítěte doprovázená značnou změnou. Dítě si musí zvyknout na mnoho nového - denní režim, nepřítomnost rodičů, cizí autorita, kamarádi, nové prostředí, pravidla atd. Některé děti se adaptují na prostředí mateřské školy velmi snadno, jiné s obtížemi. Proto nám všem...

Vážení rodiče, zahájení nového školního roku proběhne 4. září 2023 v 8:00. Nové prvňáčky si paní učitelka Mgr. Lada Boháčková provede školou do jejich třídy, kde poprvé usednou do lavic. Společně s rodiči slavnostně zahájíme jejich první školní rok a žáci 5. ročníku je přivítají do řad školáků.

Vážení rodiče, milí žáci, pro zřízení účtů v Edookitu prosím věnujte pár minut krátkému dotazníku, který nám pomůže s implementací údajů a zřízení účtů.

6:45 - 7:30 odemčení školy po zazvonění - družina (nový vchod), dohled v rámci jedné třídy (žáci jsou společně v 1. třídě, kde si je přebírá dohlížející popř. vyučující učitel)