Závěr školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

posílám podrobnější info k organizaci konce školního roku.

V následujících dnech absolvujeme řadu akcí. O těch třídního charakteru vás informuji třídní učitelé.

Za ŠD nás čekají celkem tři větší akce:

V úterý, 22. června, nás čeká závěr Etapové hry Děda Eda. V čase od 13:00 do 16:00 se budou obě oddělení pohybovat mimo budovu školy (v okolí Březiny, louka/les). Po návratu odchod domů dle přihlášek/předání rodičům. Prosíme o vyzvedávání mimo tento hlavní program. Žáci staršího oddělení nebudou končit klasicky v 15:00, ale zúčastní se celého programu.

Jako poklad si žáci odnesou i drobné sladkosti a svačinku.

Další akce nás čeká hned ve čtvrtek, kdy v čase od 12:42 do 16:25, vyrazí naše obě oddělení na tradiční vycházku kolem Olšovce. Účastníci ukončí výuku ve škole čtvrtou vyučovací hodinou. První hodina TV pro třetí a pátý ročník bude suplována. Žáci, kteří se akce zúčastní, pokračují ve vyučování dle rozvrhu.

Cestovat budeme linkou 201 (nezapomenout roušky). Žáci ukončí pobyt v družině na zastávce Březina škola a odcházejí domů/budou předáni rodičům.

S sebou sportovnější oblečení, pokrývku hlavy, větší pití a svačinu, případně repelent a opalovací krém. Můžete svým dětem dát i nějaké drobné kapesné, bude-li čas a stánky již ve čtvrtek zahájí svůj provoz, určitě je navštívíme.

Závěrečná akce školní družiny proběhne v úterý, 29. června, kdy obě naše oddělení vyrazí ve 13:00 na návštěvu křtinské cukrárny. Cestovat budeme pěšky přes Vlčenec.

S sebou sportovnější oblečení, vycházkovou obuv, pokrývku hlavy, větší pití a svačinu, případně repelent a opalovací krém. Můžete svým dětem dát i nějaké drobné kapesné na "zmrzku".

Návrat na 16:00 pěšky.

Případné aktualizace odchodů, změny v účasti a podobně nám prosím dejte vědět co nejdříve, ideálně formou družinových deníčků.

Ve středu, 30. června, bude provoz družiny ukončen obědem ve 12 hodin. Vyučování jako takové končí předáním vysvědčení v 10:00. Zájemci o tuto dopolední družinu a oběd, nechť nám prosím dají vědět prostřednictvím družinových deníčků, nejpozději do středy, 23. června . Ostatní žáci budou automaticky odhlášeni.

Moc se na vás těšíme při všech akcích a přejeme krásné a prosluněné prázdniny.

Za pedagogický tým,

Roman Valenta.