ŠD a trhy v Brně

Hezký večer.

Jak jsem avizoval v minulém emailu, ve středu, 19. prosince, vyrazí naše družina na trhy do Brna.

Cestovat budeme veřejnou linkou 201, vyjíždějící 12:26 od školy. Návrat autobusem v 16:42. S sebou vhodné oblečení (budeme celé odpoledne venku, nezapomeňte dát dětem rukavice, šály i čepice), svačinu, pití, případně kapesné na útratu. Vše ideálně zabalené do malého baťůžku.

Tělesná výchova pátého a čtvrtého ročníku neproběhne, místo ní zařazujeme alternativní hodiny anglického jazyka. Žáci účastnící se výletu končí vyučování po čtvrté vyučovací hodině. Ostatní žáci pokračují svými předměty ve sloučených třídách a vyučování končí dle svých rozvrhů. Jiný družinový program nebude realizován, žáci odejdou po obědě domů.

Případné vyzvednutí žáků v Brně, popř. na jiné zastávce, nám prosím oznamte pomocí družinových deníčků.

Budeme se těšit.