Červen ve škole + uzavření MŠ o prázdninách

19.05.2021

Vážení rodiče, přístavba nového křídla MŠ se blíží ke konci. V současné době se osazuje nábytkem a provádí se terénní úpravy kolem školy. Školka v Březině se bude stěhovat do nových prostor pravděpodobně příští víkend 29.-30.5.2021. Začne se používat nový hlavní vchod a v současných prostorech MŠ v Březině začne probíhat rekonstrukce. Provoz školy však nebude omezen, jen žáci se budou přezouvat na provizorním místě v přístavbě. Provoz kuchyně bude mírně omezena a v červenci zcela zastaven. Po prázdninové rekonstrukci bude mít škola pět samostatných moderně vybavených kmenových tříd a dvě oddělení MŠ v nové přístavbě s nadčasovým nábytkem i vybavením.

MŠ o prázdninách: Po zjištění zájmu rodičů, po dohodě se zřizovatelem a z důvodu zásadních stavebních prací při spojování staré budovy s přístavbou a stěhování, provoz MŠ o prázdninách není možný. Nebude ani v provozu pobočka MŠ ve Křtinách, pro kterou nejde zajistit celodenní teplou stravu, zároveň končí nájem a je třeba vše přestěhovat. MŠMT také důrazně doporučilo zachovat homogenitu, proto nedoporučují míchat obě skupiny dětí dohromady.