Noc s Andersenem 2022

28.03.2022

V pátek 1. dubna 2022 se uskuteční na naší škole Noc s Andersenem. Žáci 2.-5. ročníku přijdou v 17:00hodin do školy, kde při společném zahájení ve třídě u prvňáků, bude nejprve paní knihovnice vyhlašovat soutěž" Moje první kniha", která byla vystavena v knihovně.  Potom dostanou pokyny, rozdělí se do skupin a budou plnit na osmi stanovištích zajímavé úkoly na téma "Od hliněných destiček k tištěné knize". Na závěr, který bude kolem 19:00 je připraveno malé občerstvení. Následovat bude přesun do jednotlivých tříd, příprava na spaní, čtení pohádek. Ráno v sobotu žáci do 8:00 odejdou domů. Rodiče dají prosím vědět, jestli bude jejich dítě odcházet ráno samotné, nebo si  pro něho přijde zákonný zástupce. S sebou: spacák, karimatka, plyšák, oblečení na noc, kartáček a pastu, psací potřeby /školní pouzdro/, něco na večeři a snídani, pití.