Začátek výuky plavání

16.05.2023

Vážení rodiče, v rámci tělesné výchovy začínají žáci 2. až 5. ročníku od 26. 5. 2023 výuku plavání (každý pátek. Plavat budeme v areálu Aquaparku Vyškov.

Jedná se o termíny:
26. 5., 2. 6., 9. 6., 16. 6. a 23. 6. Pět lekcí po dvou hodinách, celkem 10hodin.
Páteční plavání se netýká žáků 1. třídy, kteří zůstávají ve škole a mají normální výuku.
Od pondělí, 22. 5. 2023, se z tohoto důvodu upravuje všem třídám rozvrh (již upravený v Edookitu) a po dobu plavání budou všechny třídy včetně prvňáků, začínat páteční výuku v 7:30.

Po třech vyučovacích hodinách odjíždíme svým autobusem, v 9:50, od školy do Vyškova. Návrat do školy je plánován kolem 13:10 na oběd.
Ukončení výuky žáků prvního ročníku půl hodiny předem, tedy v 11:10 (následuje oběd a družina/odchod domů).
Plavecký výcvik je součástí tělesné výchovy, proto všechny výdaje hradí škola. Jedná se o pronájem bazénu, instruktory plavání a dopravu.
Žáci si vezmou plavky, koupací čepici, ručník, mýdlo, hřeben a igelitovou tašku na mokré věci. Cennosti, elektroniku apod. si s sebou na plavání brát nebudeme. Bez koupací čepice není možný vstup na bazén (dle nařízen plavecké školy Vyškov).