Od úterý 8. června je nový vstup do školy

07.06.2021

Vážení rodiče, od zítřejšího dne, tedy úterý 8. června 2021 je stávající vchod do školy uzavřen a do školy se bude vstupovat novým hlavním vchodem v přístavbě. Mateřská škole v 1. patře je již ode dneška v provozu a zvonky všechny fungují, jen je třeba vyčkat delší dobu na reakci...Žáci byli také dnes poučeni kudy budou chodit do tříd, jak se mají v nové přístavbě pohybovat a že si mají vzít všechny věci ze staré šatny. Do konce školního roku se budou přezouvat na chodbě v určených improvizovaných prostorech a věci do Tv a družiny budou mít ve třídě. Provoz školy, družiny ani jídelny nebude omezen, jen je třeba dbát opět zvýšené opatrnosti na dvoře školy. Předem děkujeme za pochopení a už se všichni těšíme na další nové prostory dvou tříd a šaten pro školáky.