Logická olympiáda

13.09.2021

Vážení rodiče, milí žáci,
rád bych pozval žáky naší školy k účasti v soutěži Logická olympiáda pořádané Mensou ČR. Základní kolo této soutěže proběhne online.

KAŽDÝ soutěžící se musí letos registrovat na:

www.logickaolympiada.cz

pod ZŠ:

Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2021. Rodiče dětí mladších 15 let poprosím i o souhlas s použitím osobních údajů dětí pro účely soutěže. Do registračního formuláře je nutno zadat jméno, příjmení a e-mail rodiče. Na emailovou adresu rodičů pak bude zaslaná prosba o souhlas rodičů s použitím osobních dat dětí, který udělí kliknutím na link v emailu. Bez tohoto souhlasu se dítě nemůže zúčastnit soutěže.

Základní online kolo pro:

kategorii A - žáci prvního stupně ZŠ proběhne ve dnech 1. - 7. října 2021,

kategorii B - žáci druhého stupně ZŠ proběhne ve dnech 8. - 14. října 2021,

kategorii MŠ - děti předškolního věku proběhne ve dnech 22. - 28. října 2021

kategorii A1 a A2 - žáci první a druhé třídy ZŠ proběhne ve dnech 22. - 28. října 2021

Případná krajská kola se uskuteční v pátek 5. listopadu 2021, a to prezenčně, pokud to epidemiologická situace dovolí. Nejúspěšnější řešitelé postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat 29. listopadu 2021 v Míčovně Pražského hradu.