Rodičům budoucích prvňáčků

21.06.2018 10:20

Vážení rodiče, děkujeme že jste si vybrali naši malotřídní školu pro Vašeho malého prvňáčka. Jsme škola rodinného typu s individuálním přístupem ke každému dítěti. V příštím školním roce povede 1. třídu paní Mgr. Věra Idrná. Je to mladá a šikovná učitelka, která má bohaté zkušenosti s malými dětmi. Ovládá moderní metody výuky a je členkou školské rady. V českém jazyce se budou děti učit číst metodou splývavého čtení SFUMATO a v matematice vyučujeme metodou pana Hejného. Děti mají možnost po vyučování navštěvovat školní družinu, jejíž náplň a koncepce je na stránkách školy v sekci ZÁKLADNÍ ŠKOLA. Nabízíme také různé volnočasové kroužky. Každý rok se otvírají nové, záleží na zájmu dětí. Pravidelně se opakují flétna, tanečky, kytara, výtvarný kroužek,sportmaniak a klub deskových her./Viz stránky školy/ Přihlášky se budou vydávat v  září. Seznam věcí pro prvňáčka a rady pro rodiče jsou v DOKUMENTECH  školy. Pokud budete chtí s něčím poradit, obraťte se na paní učitelku Věru Irdnou. Společné setkání rodičů s paní učitelkou bude jako tradičně v září. Termín bude upřesněn. Další případné dotazy směřujte na vedení školy: reditel.brezina@seznam.cz