Přírodní učebna

Projekt Přírodní učebna v Jihomoravských Ekolistech

25.04.2014 12:26
Jihomoravské Ekolisty vydaly článek o projekt Přírodní učebna ZŠ a MŠ Březina, který byl financován z prostředků Revolvingového fondu MŽP. Celý článek si můžete přečíst zde:    

Přehled čerpání financí projektu Přírodní učebna ZŠ a MŠ Březina

13.02.2014 09:52
Přehled čerpání financí MŽP.pdf

Učíme se pod širým nebem

16.01.2014 10:45
Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědná ZŠ a MŠ Březina a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.   Podpora Revolvingovým fondem Ministerstva...

Projekt "Vybudování přírodního arboreta pro ZŠ a MŠ Březina" je financován z prostředků Revolvingového fondu MŽP.

 

Díky finanční podpoře z revolvingového fondu MŽP může naše škola pro děti v prostorách zahrady vybudovat přírodní arboretum. Během jara a podzimu 2013 na zahradě vznikne přírodní brouzdaliště, teepee z vrbových prutů, bylinková spirála, hmatový chodníček a spousty dalších přírodních prvků.

Třetí květnový víkend proběhla první společná brigáda, kdy učitelé spolu s rodiči a dětmi upravovali povrch zahrady a vysázeli první sazenice nových keřů a bylin.

Tato stránka byla vytvořena za finanční pomoci revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.
Za obsah této stránky je výhradně odpovědná ZŠ a MŠ Březina a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.