Mimořádná situace

13.10.2020

Vážení rodiče, je nám to velice líto, ale z důvodu nařízení vlády jsou od zítřka, středy 14.10.2020 uzavřeny všechny základní školy, včetně 1. stupně. Žáci dnes dostali zadané úkoly do konce týdne. Od pondělí 19.10.2020 bude probíhat on-line výuka distančním způsobem podle rozvrhu který bude na stránkách školy a právě ho připravujeme. V následujících dnech zašleme další instrukce.

Každá třída má také na www školy v části samostudium 2  svoje místo na zadávání a odevzdávání úkolů. Kdo bude  potřebovat Notebook pro svoje dítě na distanční výuku, bude mu předán na vyžádání do konce týdne při podpisu předávacího protokolu. Žákům 1. ročníku budou výukové materiály předávány podle pokynů třídní učitelky a budete o nich informováni emailem.

Chápeme, že současná situace pro Vás není vůbec jednoduchá, ale chceme Vás ubezpečit, že všichni učitelé i vedení školy Vám budou stále k dispozici, zodpoví všechny Vaše dotazy týkající se distanční výuky a můžete kdykoliv zavolat, nebo napsat na email jestli budete mít nějaký problém.

"Většina lidí ztrácí čas a energii mluvením o problémech, než aby je zkusili vyřešit."                                                                                                               Henry Ford americký průmyslník 1863 - 1947