Základní škola a mateřská škola Březina

Jsme rádi, že jste navštívili náš web. Klademe si za cíl vás touto formou informovat o všech změnách a naplánovaných akcích v našich školách tak, abyste byli vždy včas připraveni na naše školní i mimoškolní aktivity.

Jsme malotřídní škola rodinného typu spojená s mateřskou školou. Naší předností je osobní přístup ke každému z žáků a několikaletá praktická zkušenost s výchovně vzdělávacími postupy u dětí a žáků integrovaných.

S přáním pěkného dne
Kolektiv základní a mateřské školy

Fotografie z naší školy a školky

Hledá se kronika školy