Základní škola a mateřská škola Březina

Jsme rádi, že jste navštívili náš web. Klademe si za cíl vás touto formou informovat o všech změnách a naplánovaných akcích v našich školách tak, abyste byli vždy včas připraveni na naše školní i mimoškolní aktivity.

Jsme malotřídní škola rodinného typu spojená s mateřskou školou. Naší předností je osobní přístup ke každému z žáků a několikaletá praktická zkušenost s výchovně vzdělávacími postupy u dětí a žáků integrovaných.

S přáním pěkného dne
Kolektiv základní a mateřské školy

Fotografie z naší školy a školky

Příručka k matematice

07.09.2016 12:52
Vážení rodiče, kdo bude chtít, tak si můžete stáhnout příručku k matematice. Matematika_Prirucka_pro_rodice.pdf (2,2 MB)

Školní Google kalendář

31.08.2016 14:35
Kalendář školních akcí a událostí je online na našem webu. Lze si ho také stáhnout do svých Android a iOS zařízení. Odkaz na kalendář je jako podmenu Aktualit, popř. na odkazu https://www.zsbrezina.cz/kalendar/

Projekt Zdravá školní jídelna

01.12.2015 10:25
Naše škola se zapojuje do projektu Zdravá školní jídelna (www.zdravaskolnijidelna.cz/). Aktuálně náš jídelníček zhodnocuje Mgr. Dvořáková z KHS JMK v Brně - zdravotní politika a podpora zdraví. Její závěry a doporučení budou přeneseny do praxe.

Hledá se kronika školy

04.02.2013 08:00
Vážení spoluobčané, hledáme pamětníka, který by nám napomohl k dohledání školní kroniky, o níž byl naposledy proveden zápis Státním okresním archivem Blansko dne 17. října 1958 (viz příloha) Nevzdáváme se naděje, že leží zapomenutá u některého z potomků bývalých zaměstnaců -...
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8